Otevření herny Tarantule ve Stonožce
Zatímco se na jednom konci dlouhé budovy Stonožky už léta nachází oblíbená herna pro nejmenší děti a jejich rodiče nazvaná Červík, její opačná strana byla až donedávna využívaná jen zřídka. A protože vás rádi překvapujeme něčím novým, přebudovali jsme tento nevyužitý prostor na supermoderní konzolovou hernu pro starší děti a dospělé.
V herně, která nese název Tarantule, nyní naleznete kromě čtyř herních konzolí s LED televizemi také pohodlné posezení v sedacích vacích, free wi-fi, časopisy o počítačových a konzolových hrách a samozřejmě originální „pavoučí“ výzdobu.
Již od slavnostního otevření, které se konalo ve středu 22. března 2017 za přítomnosti pana starosty Petra Hableho, sponzora pana Petra Valáška a pana Pavla Horváta, který celé rekonstrukci zajistil rychlý a bezproblémový průběh, je v Tarantuli pořádně živo.
Nejen děti, ale i dospělé lákají dvě konzole PlayStation 4 a dva XBOXy One se senzory Kinect, na nichž se mohou vyřádit u sportovních her ovládaných vlastním tělem (lezení na stěnu, závody vodních skútrů, bowling, …), realistického fotbalu (FIFA17), u automobilových nebo motocyklových závodů (Driveclub), stavět vlastní světy z kostek LEGA v nástupci legendárního Minecraftu LEGO Worlds a mnoha dalších her.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří se na vzniku nové herny Tarantule podíleli a zveme všechny hravé – malé či velké – lidi k její návštěvě!