Kroužky DDM Stonožka 2017 - 2018

PONDĚLÍ

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK
PONDĚLÍ 14:00 - 15:30

Ondra Černota
VÝTVARNÝ KROUŽEK
PONDĚLÍ 14:30 - 15:30

Dana Rollerová
NĚMČINA
PONDĚLÍ 15:00 - 15:45

Dáša Rudolfová
KERAMIKA
PONDĚLÍ 15:30 - 17:00

Dana Rollerová
VÝUKA PRÁCE NA PC
PONDĚLÍ 15:30 - 16:30

Ondra Černota
HRY A PŘÍRODA
PONDĚLÍ 15:30 - 16:30

Bára Hanušová
MAŽORETKY KADETKY
PONDĚLÍ 16:00 - 17:00

Sára Langerbergerová
TVORBA WEBU pokročilí
PONDĚLÍ 16:30 - 17:30

Ondra Černota
MAŽORETKY JUNIORKY HŮLKY
PONDĚLÍ 17:00 - 18:30

Lucka Šolínová

ÚTERÝ

KERAMIKA
ÚTERÝ 14:30 - 16:00

Dana Rollerová
TARANTULE I
ÚTERÝ 15:00 - 16:30

Ondra Černota
REBELKY
ÚTERÝ 15:00 - 16:30

Dáša Rudolfová
KYTARA
ÚTERÝ 16:00 - 17:00

Tereza Holá
ANGLIČTINA
ÚTERÝ 16:30 - 17:30

Kateřina Minárová
STOLNÍ TENIS
ÚTERÝ 16:30 - 18:00

Roman Bín

STŘEDA

KERAMIKA
STŘEDA 14:30 - 16:30

Dana Rollerová
PŘEDŠKOLÁČEK
STŘEDA 15:30 - 16:30

Péťa Vacková
RYBÁŘI I
STŘEDA 16:00 - 17:30

Jiří Jiruška
RYBÁŘI II
STŘEDA 16:00 - 17:30

Vítězslav Franek
TARANTULE II
STŘEDA 16:00 - 17:00

Ondra Černota
SEBEOBRANA I
STŘEDA 16:15 - 17:15

Ctirad Štěpánek
HÝBÁNEK
STŘEDA 16:00 - 17:00

Péťa Vacková
SEBEOBRANA II
STŘEDA 17:00 - 18:00

Ctirad Štěpánek

ČTVRTEK

TRAMPOLÍNKY I
ČTVRTEK 15:30 - 16:30

Lucka Šolínová
KUŘÁTKA
ČTVRTEK 16:00 - 17:30

Tereza Horáková
MAŽORETKY PŘÍPRAVKA
ČTVRTEK 16:30 - 17:30

Sára Langerbergerová
MAŽORETKY JUNIORKY TŘÁSNĚ
ČTVRTEK 16:30 - 18:00

Lucka Šolínová
STOLNÍ TENIS
ÚTERÝ 16:30 - 18:00

Roman Bín
TRAMPOLÍNKY II
ČTVRTEK 18:00 - 19:00

Lucka Šolínová

PÁTEK

KERAMIKA
PÁTEK 13:30 - 15:30

Dana Rollerová
HRA NA KEYBOARD
PÁTEK 15:30 - 16:30

Ája Hušková
SHINE & SHADOWS
PÁTEK 17:30 - 19:00

A. Hušková, P. Vacková
AIRSOFT A OUTDOOROVÉ AKTIVITY
PÁTEK 15:30 - 18:30

D.Danisz, J. Špičák

KROUŽKY PROBÍHAJÍCÍ MIMO AREÁL STONOŽKY

IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ mladší žáci - Petr Kotlář
Pondělí 17.00 - 18.30 hodin, čtvrtek 16.00 - 17.30 hodin
IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ přípravka - Láďa Marek
Pondělí 17.00 - 18.00 hodin, středa 17.00 - 18.00 hodin
IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ mladší žákyně A - Ctirad Štěpánek
Pondělí 15.30 - 17.00 hodin, středa 14.30 - 16.00 hodin
IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ mladší žákyně B - Ctirad Štěpánek
Středa 17.00 - 18.30 hodin, pátek 14.00 - 15.00 hodin
IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ dorostenky - Pavel Kotlář
Středa 18.00 - 19.30 hodin, pátek 17.00 - 18.30 hodin
IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ starší žákyně A - Ctirad Štěpánek
Úterý 15.00 - 17.00 hodin, pátek 15.00 - 16.00 hodin
IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ starší žákyně B - Ctirad Štěpánek
Úterý 16.30 - 17.30 hodin, pátek 16.00 - 18.00 hodin
IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ starší žáci - Miloš Červinka
Úterý 17.00 - 18.30 hodin, čtvrtek 17.00 - 18.30 hodin
IMGSTOLNÍ TENIS – Roman Bín
Úterý, čtvrtek 16.30 – 18.00 hodin, (Tréninky tělocvična Lípa)
IMGFOTBAL předpřípravka A
Úterý, čtvrtek – od 16.00 hodin (ročník 2011)
IMGFOTBAL předpřípravka B
Úterý, čtvrtek – od 16.00 hodin (ročník 2012)
IMGFOTBAL mladší přípravka A
Úterý, čtvrtek – od 16.00 hodin (ročník 2009)
IMGFOTBAL mladší přípravka B
Úterý, čtvrtek – od 16.00 hodin (ročník 2010)
IMGFOTBAL mladší přípravka C
Úterý, čtvrtek – od 16.00 hodin (ročník 2010)
IMGFOTBAL starší přípravka A
Pondělí, středa, pátek – od 16.00 hodin (ročník 2007)
IMGFOTBAL starší přípravka B
Pondělí, středa, pátek – od 16.00 hodin (ročníky 2008)
IMGFOTBAL mladší žáci
Pondělí, čtvrtek, pátek – od 16.00 hodin (ročníky 2005 + 2006)
IMGFOTBAL starší žáci
Pondělí, středa, čtvrtek – od 17.30 hodin (ročníky 2003 + 2004)
IMGFOTBAL starší dorost
Pondělí, středa, pátek – od 17.30 hodin (ročník 1999 a 2000)

OBECNÉ INFORMACE

Přihlásit se do kroužku můžete kdykoli vyplněním této přihlášky, kterou přinesete přímo do DDM Stonožka.
Přihlášky prosím odevzdejte do 20. 10. 2017!
PROSÍME O POZORNOST U TÉTO INFORMACE: PLATBU ZA KROUŽKY PROVEĎTE BANKOVNÍM PŘEVODEM 3. TÝDEN MĚSÍCE ŘÍJNA NÁSLEDOVNĚ:
číslo účtu: 43-9341590257/0100
variabilní symbol: rodné číslo dítěte
do zprávy pro příjemce pro jistotu ještě prosím uveďte: příjmení dítěte a název kroužku
Platby za jednorázové akce a kurzy provádějte, prosím, v hotovosti přímo v DDM Stonožka.