Kroužky DDM Stonožka 2019 - 2020

PONDĚLÍ

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK
PONDĚLÍ 14:00 - 15:30

Ondra Černota
800,- Kč
VÝTVARNÝ KROUŽEK
PONDĚLÍ 14:00 - 15:30

Dana Rollerová
800,- Kč
NĚMČINA
PONDĚLÍ 15:00 - 15:45

Dáša Rudolfová
800,- Kč
KERAMIKA
PONDĚLÍ 15:30 - 17:00

Dana Rollerová
800,- Kč
VÝUKA PRÁCE NA PC
PONDĚLÍ 15:30 - 16:30

Ondra Černota
800,- Kč
PŘÍRODOVĚDNÝ KROUŽEK II.
PONDĚLÍ 15:45 - 17:15

Luisa Počtová
800,- Kč
MAŽORETKY JUNIORKY TŘÁSNĚ
PONDĚLÍ 17:00 - 18:30

Lucka Šolínová
900,- Kč
KYTARA I.
PONDĚLÍ 17:00 - 18:00

Mikuláš Rydlo
800,- Kč
KYTARA II.
PONDĚLÍ 18:00 - 19:00

Mikuláš Rydlo
800,- Kč

ÚTERÝ

3D TISK A FOTOGRAFIE
ÚTERÝ 14:30 - 15:30 1 x 14 dní

Ondra Černota
1 000,- Kč
TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK
ÚTERÝ 14:30 - 15:30 1 x 14 dní

Ondra Černota
600,- Kč
REBELKY
ÚTERÝ 15:30 - 17:00

Dáša Rudolfová
900,- Kč
TARANTULE I
ÚTERÝ 15:30 - 17:00

Ondra Černota
900,- Kč
CHYTRÉ NÁPADY
ÚTERÝ 15:30 - 17:00

Dana Rollerová
800,- Kč
NOTIČKA
ÚTERÝ 15:30 - 16:30

Petra Vacková
800,- Kč
SHINE & SHADOWS BABIES
ÚTERÝ 15:30 - 16:30

Tereza Dobiášová
800,- Kč
HRA NA UKULELE I.
ÚTERÝ 16:00 - 16:45

Lucie Schejbalová
800,- Kč
SHINE & SHADOWS PŘÍPRAVKA
ÚTERÝ 16:30 - 17:30

Tereza Dobiášová
800,- Kč
HÝBÁNEK
ÚTERÝ 16:30 - 17:30

Petra Vacková
800,- Kč
ANGLIČTINA PRO DOSPĚLÉ
ÚTERÝ 16:30 - 17:30

Kateřina Minárová
500,- Kč / pololetí
HRY NA POČÍTAČÍCH
ÚTERÝ 17:00 - 18:00

Ondra Černota
700,- Kč
KERAMICKÝ KLUB
ÚTERÝ 17:00 - 18:30 1 x 14 dní

Dana Rollerová
 
PŘEDŠKOLÁČEK
ÚTERÝ 17:30 - 18:30

Petra Vacková
800,- Kč

STŘEDA

KERAMIKA
STŘEDA 14:30 - 16:30

Dana Rollerová
900,- Kč
TARANTULE II
STŘEDA 15:00 - 16:00

Ondra Černota
700,- Kč
KYTARA III
STŘEDA 15:00 - 16:00

Mikuláš Rydlo
800,- Kč
RYBÁŘI
STŘEDA 16:00 - 17:30

Jiří Jiruška
600,- Kč
PŘÍRODOVĚDNÝ KROUŽEK I.
STŘEDA 16:00 - 17:00

Luisa Počtová
700,- Kč
SEBEOBRANA I
STŘEDA 16:15 - 17:15

Ctirad Štěpánek
800,- Kč
CVIČENÍ PRO RADOST
STŘEDA 16:45 - 17:45

Marie Kalivodová
700,- Kč
SEBEOBRANA II
STŘEDA 17:00 - 18:00

Ctirad Štěpánek
800,- Kč
HRA NA UKULELE II
STŘEDA 17:00 - 17:45

Lucka Schejbalová
800,- Kč
HRA NA UKULELE III
STŘEDA 17:45 - 18:30

Lucka Schejbalová
800,- Kč

ČTVRTEK

EKO KROUŽEK
ČTVRTEK 15:00 - 16:00

Nikola Benešová
700,- Kč
MODELÁŘSKÝ KROUŽEK
ČTVRTEK 16:00 - 18:00

Jan Bártík
800,- Kč

PÁTEK

KERAMIKA
PÁTEK 13:00 - 15:30

Dana Rollerová
900,- Kč
HRA NA KEYBOARD I
PÁTEK 14:30 - 15:30

Ája Hušková
800,- Kč
ANGLIČTINA PRO DĚTI
PÁTEK 15:00 - 16:00

Petra Vacková
1 000,- Kč
HRA NA KEYBOARD II
PÁTEK 15:30 - 16:30

Ája Hušková
800,- Kč
MAŽORETKY KADETKY
PÁTEK 17:00 - 18:00

Kateřina Poláčková
800,- Kč
SHINE & SHADOWS
PÁTEK 17:30 - 19:00

A. Hušková, P. Vacková
900,- Kč
AIRSOFT A OUTDOOROVÉ AKTIVITY
PÁTEK 15:30 - 18:30

D.Danisz, J. Špičák, J. Krtička
1 300,- Kč

KROUŽKY PROBÍHAJÍCÍ MIMO AREÁL STONOŽKY

IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ
Od 4 do 18 let, dívky i chlapci, rozdělení do družstev podle věku.
Bližší informace ve Stonožce. Tréninky Sokolovna Krčín.
IMGSTOLNÍ TENIS – Roman Bín
Úterý, čtvrtek 16.30 – 18.00 hodin, tréninky tělocvična Lípa
IMGFOTBAL předpřípravka
Úterý, čtvrtek – 16.00 - 17:30 hodin (ročník 2013 – 2015)
IMGFOTBAL mladší přípravka A
Úterý, čtvrtek – 16.00 – 17:30 hodin (ročník 2011 – 2012)
IMGFOTBAL mladší přípravka B
Úterý, čtvrtek – 16.00 – 17:30 hodin (ročník 2011 – 2012)
IMGFOTBAL mladší přípravka C
Úterý, čtvrtek – 16.00 – 17:30 hodin (ročník 2011 – 2012)
IMGFOTBAL starší přípravka A
Pondělí, středa, pátek – 16.00 – 17:30 hodin (ročník 2009 – 2010)
IMGFOTBAL starší přípravka B
Pondělí, středa, pátek – 16.00 – 17:30 hodin (ročník 2009 – 2010)
IMGFOTBAL starší přípravka C
Pondělí, středa, pátek – 16.00 – 17:30 hodin (ročník 2009 – 2010)
IMGFOTBAL mladší žáci
Pondělí, středa, pátek – 16.00 – 17:30 hodin (ročník 2007 – 2008)
IMGFOTBAL mladší dorost
Úterý, čtvrtek – 17.30 – 19:00 hodin (ročník 2003 a 2006)

OBECNÉ INFORMACE

Přihlásit se do kroužku můžete kdykoli vyplněním této přihlášky, kterou doručíte do DDM Stonožka (osobně či mailem).
Přihlášky prosím odevzdejte do 15. 9. 2019.
PRVNÍ SCHŮZKY KROUŽKŮ BUDOU PROBÍHAT POSLEDNÍ TÝDEN V ZÁŘÍ A PRVNÍ TÝDEN V ŘÍJNU A BUDOU POUZE INFORMATIVNÍ - UPŘESNĚNÍ DNE A HODINY SCHŮZEK PO CELÝ ROK.
PROSÍME O POZORNOST U TÉTO INFORMACE: PLATBU ZA KROUŽKY PROVEĎTE BANKOVNÍM PŘEVODEM 3. TÝDEN MĚSÍCE ŘÍJNA NÁSLEDOVNĚ:
číslo účtu: 43-9341590257/0100
variabilní symbol: datum platby (ve formátu 2510)
do zprávy pro příjemce pro jistotu ještě prosím uveďte: příjmení dítěte a název kroužku
Platby za jednorázové akce a kurzy provádějte, prosím, v hotovosti přímo v DDM Stonožka.