Kroužky DDM Stonožka 2018 - 2019

PONDĚLÍ

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK
PONDĚLÍ 14:00 - 15:30

Ondra Černota
700,- Kč
NĚMČINA I
PONDĚLÍ 14:00 - 14:45

Dáša Rudolfová
600,- Kč
VÝTVARNÝ KROUŽEK
PONDĚLÍ 14:00 - 15:30

Dana Rollerová
600,- Kč
NĚMČINA II
PONDĚLÍ 15:00 - 15:45

Dáša Rudolfová
600,- Kč
VÝUKA PRÁCE NA PC
PONDĚLÍ 15:30 - 16:30

Ondra Černota
700,- Kč
KERAMIKA
PONDĚLÍ 15:30 - 17:00

Dana Rollerová
700,- Kč
HRY A PŘÍRODA
PONDĚLÍ 15:30 - 16:30

Bára Hanušová
600,- Kč
PŘÍRODOVĚDNÝ KLUB
PONDĚLÍ 15:45 - 17:15

Luisa Počtová
600,- Kč
KYTARA ZAČÁTEČNÍCI
PONDĚLÍ 16:00 - 17:00

Mikuláš Rydlo
600,- Kč
KLUB INSTRUKTORŮ
PONDĚLÍ 16:30 - 17:30

Ondra Černota
600,- Kč
MAŽORETKY JUNIORKY HŮLKY
PONDĚLÍ 16:30 - 18:00

Lucka Šolínová
600,- Kč
KYTARA POKROČILÍ
PONDĚLÍ 17:00 - 18:00

Mikuláš Rydlo
600,- Kč

ÚTERÝ

VÝUKA PRÁCE NA PC
ÚTERÝ 14:30 - 15:30

Ondra Černota
700,- Kč
REBELKY
ÚTERÝ 15:00 - 16:30

Dáša Rudolfová
800,- Kč
TARANTULE I
ÚTERÝ 15:30 - 17:00

Ondra Černota
800,- Kč
CHYTRÉ NÁPADY
ÚTERÝ 15:30 - 17:00

Dana Rollerová
600,- Kč
ANGLIČTINA PRO DOSPĚLÉ
ÚTERÝ 16:30 - 17:30

Kateřina Minárová
500,- Kč / pololetí
TRAMPOLÍNKY
ÚTERÝ 17:00 - 18:00

Marie Kalivodová
600,- Kč
BAVÍME SE S ANGLIČTINOU
ÚTERÝ 17:10 - 18:10

Hana Hrušková
600,- Kč

STŘEDA

KERAMIKA
STŘEDA 14:30 - 16:30

Dana Rollerová
750,- Kč
TARANTULE II
STŘEDA 15:00 - 16:00

Ondra Černota
600,- Kč
RYBÁŘI
STŘEDA 16:00 - 17:30

Jiří Jiruška
600,- Kč
SEBEOBRANA I
STŘEDA 16:15 - 17:15

Ctirad Štěpánek
600,- Kč
SEBEOBRANA II
STŘEDA 17:00 - 18:00

Ctirad Štěpánek
600,- Kč
HRA NA UKULELE I
STŘEDA 17:00 - 17:45

Lucka Schejbalová
600,- Kč
HRA NA UKULELE II
STŘEDA 17:45 - 18:30

Lucka Schejbalová
600,- Kč

ČTVRTEK

HRA NA UKULELE III
ČTVRTEK 17:00 - 17:45

Lucka Schejbalová
600,- Kč
MAŽORETKY JUNIORKY TŘÁSNĚ
ČTVRTEK 16:30 - 18:00

Lucka Šolínová
600,- Kč

PÁTEK

KERAMIKA
PÁTEK 13:00 - 15:30

Dana Rollerová
750,- Kč
ANGLIČTINA S MARKEM I
PÁTEK 14:00 - 15:00

Mark Tibbles
700,- Kč
HRA NA KEYBOARD ZAČ.
PÁTEK 14:30 - 15:30

Ája Hušková
600,- Kč
MAŽORETKY KADETKY A PŘÍPRAVKA
PÁTEK 14:30 - 15:30

K. Poláčková, D. Peterová
600,- Kč
ANGLIČTINA S MARKEM II
PÁTEK 15:00 - 16:00

Mark Tibbles
700,- Kč
HRA NA KEYBOARD POKR.
PÁTEK 15:30 - 16:30

Ája Hušková
600,- Kč
HÝBÁNEK
PÁTEK 15:30 - 16:30

Péťa Vacková
600,- Kč
SHINE & SHADOWS
PÁTEK 17:30 - 19:00

A. Hušková, P. Vacková
700,- Kč
AIRSOFT A OUTDOOROVÉ AKTIVITY
PÁTEK 15:30 - 18:30

D.Danisz, J. Špičák, B. Hanušová
1 200,- Kč

KROUŽKY PROBÍHAJÍCÍ MIMO AREÁL STONOŽKY

IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ mladší žáci - Petr Kotlář
Pondělí 17.00 - 18.30 hodin, čtvrtek 16.00 - 17.30 hodin
IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ přípravka - Láďa Marek
Pondělí 17.00 - 18.00 hodin, středa 17.00 - 18.00 hodin
IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ mladší žákyně A - Ctirad Štěpánek
Pondělí 15.30 - 17.00 hodin, středa 14.30 - 16.00 hodin
IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ mladší žákyně B - Ctirad Štěpánek
Středa 17.00 - 18.30 hodin, pátek 14.00 - 15.00 hodin
IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ dorostenky - Pavel Kotlář
Středa 18.00 - 19.30 hodin, pátek 17.00 - 18.30 hodin
IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ starší žákyně A - Ctirad Štěpánek
Úterý 15.00 - 17.00 hodin, pátek 15.00 - 16.00 hodin
IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ starší žákyně B - Ctirad Štěpánek
Úterý 16.30 - 17.30 hodin, pátek 16.00 - 18.00 hodin
IMGNÁRODNÍ HÁZENÁ starší žáci - Miloš Červinka
Úterý 17.00 - 18.30 hodin, čtvrtek 17.00 - 18.30 hodin
IMGSTOLNÍ TENIS – Roman Bín
Úterý, čtvrtek 16.30 – 18.00 hodin, (Tréninky tělocvična Lípa)
IMGFOTBAL předpřípravka
Úterý, čtvrtek – 16.00 - 17:30 hodin (ročník 2012 – 2013)
IMGFOTBAL mladší přípravka A
Úterý, čtvrtek – 16.00 - 17:30 hodin (ročník 2010 – 2011)
IMGFOTBAL mladší přípravka B
Úterý, čtvrtek – 16.00 - 17:30 hodin (ročník 2010 – 2011)
IMGFOTBAL mladší přípravka C
Úterý, čtvrtek – 16.00 - 17:30 hodin (ročník 2010 – 2011)
IMGFOTBAL starší přípravka A
Pondělí, středa, pátek – 16.00 – 17:30 hodin (ročník 2008 – 2009)
IMGFOTBAL starší přípravka B
Pondělí, středa, pátek – 16.00 – 17:30 hodin (ročník 2008 – 2009)
IMGFOTBAL starší přípravka C
Pondělí, středa, pátek – 16.00 – 17:30 hodin (ročník 2008 – 2009)
IMGFOTBAL mladší žáci
Pondělí, středa, pátek – 16.00 – 17:30 hodin (ročník 2006 – 2007)
IMGFOTBAL starší žáci
Úterý, čtvrtek – 17.00 – 18:30 hodin (ročník 2004 – 2005)
IMGFOTBAL starší dorost
Pondělí, středa, pátek – 17.30 – 19:00 hodin (ročník 2000 a 2003)

OBECNÉ INFORMACE

Přihlásit se do kroužku můžete kdykoli vyplněním této přihlášky, kterou přinesete přímo do DDM Stonožka.
Přihlášky prosím odevzdejte do 15. 9. 2018.
PRVNÍ SCHŮZKY KROUŽKŮ BUDOU PROBÍHAT POSLEDNÍ TÝDEN V ZÁŘÍ A PRVNÍ TÝDEN V ŘÍJNU A BUDOU POUZE INFORMATIVNÍ - UPŘESNĚNÍ DNE A HODINY SCHŮZEK PO CELÝ ROK.
PROSÍME O POZORNOST U TÉTO INFORMACE: PLATBU ZA KROUŽKY PROVEĎTE BANKOVNÍM PŘEVODEM 3. TÝDEN MĚSÍCE ŘÍJNA NÁSLEDOVNĚ:
číslo účtu: 43-9341590257/0100
variabilní symbol: datum platby (ve formátu 2510)
do zprávy pro příjemce pro jistotu ještě prosím uveďte: příjmení dítěte a název kroužku
Platby za jednorázové akce a kurzy provádějte, prosím, v hotovosti přímo v DDM Stonožka.